Ceny biletów:
Bilet normalny 50 zł
Bilet ulgowy 40 zł
Bilety ulgowe przysługują uczniom, studentom do 26 roku życia i emerytom za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki.
Program 10 zł

Ze względu na pandemię do minimum ograniczona zostanie sprzedaż biletów bezpośrednio przed koncertami. Dlatego zachęcamy Państwa do zakupu biletów na koncerty festiwalowe w Internecie za pośrednictwem strony www.abilet.pl. To najłatwiejsza i najbezpieczniejsza forma zapewnienia sobie wejścia na koncerty, tym bardziej, że ze względu na pandemię w audytoriach możliwa będzie obecność mniejszej liczby słuchaczy, niż było to w przeszłości.
Ograniczona pula biletów dostępna będzie w poszczególnych miejscowościach (z wyjątkiem Ołoboku) przed koncertami. Bilety nabywać można także w kasach współpracujących z nami partnerów:
Filharmonii Gorzowskiej
Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury
Świebodzińskiego Domu Kultury
Międzyrzeckiego Domu Kultury.
Informacja na temat dostępności biletów bezpośrednio przed koncertami publikowana będzie w dniu koncertu na naszym profilu na Facebooku.
Książki programowe zakupić można również na stronie www.abilet.pl i odebrać je bezpośrednio przed koncertami.
Przypominamy o konieczności bezwzględnego przestrzegania regulaminu uczestnictwa w koncercie oraz o wypełnieniu i przekazaniu organizatorom przy wejściu na koncert oświadczenia uczestnika.