Kalendarium Calendar
zwiń

Koncert online

GODZ. 20:00

Koncert online

GODZ. 20:00

Koncert online

GODZ. 20:00

Koncert online

GODZ. 20:00

Koncert online

GODZ. 20:00

Koncert online

GODZ. 20:00

Koncert online

GODZ. 20:00

Koncert online

GODZ. 20:00

Koncert online

GODZ. 20:00

Koncert online

GODZ. 20:00

Koncert online

GODZ. 20:00

Koncert online

GODZ. 20:00

Koncert online

GODZ. 20:00

Koncert online

GODZ. 20.00

Koncert online 1

GODZ. 20:00

Koncert online 1

GODZ. 20:00

Koncert online 1

GODZ. 20:00

Koncert online 2

GODZ. 21:45

Koncert online 2

GODZ. 21:15

Koncert online 2

GODZ. 21:30

Koncert online 3

GODZ. 23:00

Koncert online 3

GODZ. 23:00

Koncert online 3

GODZ. 22:45

Projekcja 1

GODZ. 12:00
Ochla, Muzeum Etnograficzne

Projekcja 1

GODZ. 20:00
Gaiki/Jerzmanowa, Sala wiejska w Gaikach

Projekcja 1

GODZ. 18:00
Letnica, Zbór

Projekcja 1

GODZ. 18:00
Letnica, Zbór w Letnicy

Projekcja 1

GODZ. 18:00
Zbąszyń, Zbąszyńskie Centrum Kultury

Projekcja 1

GODZ. 18:00
Żagań, Pałac Książęcy

Projekcja 1

GODZ. 16:00
Międzyrzecz, MOK

Projekcja 1

GODZ. 18:00
Jasień, Sala MGOK

Projekcja 1

GODZ. 18:00
Gubin, Sala Gubińskiego Domu Kultury

Projekcja 1

GODZ. 18:00
Zbąszyń, Zbąszyńskie Centrum Kultury

Projekcja 1

GODZ. 19:00
Szprotawa, Szprotawski Dom Kultury

Projekcja 1

GODZ. 18:00
Jasień, Sala MGOK

Projekcja 1

GODZ. 18:00
Zbąszyń, Zbąszyńskie Centrum Kultury

Projekcja 1

GODZ. 18:00
Gubin, Sala Gubińskiego Domu Kultury

Projekcja 1

GODZ. 18:00
Iłowa, Biblioteka Kultury

Projekcja 1

GODZ. 12:30
Ochla, Muzeum Etnograficzne

Projekcja 1

GODZ. 18:00
Szprotawa, Szprotawski Dom Kultury

Projekcja 10

GODZ. 20:30
Głogów, Muzeum

Projekcja 11

GODZ. 21:00
Kościan, Kościański Ośrodek Kultury

Projekcja 2

GODZ. 19:00
Stary Kisielin, ZOK

Projekcja 2

GODZ. 19:00
Stary Kisielin, ZOK

Projekcja 2

GODZ. 18:00
Gorzów Wielkopolski, Filharmonia

Projekcja 2

GODZ. 20:00
Poznań, Brama Poznania

Projekcja 2

GODZ. 18:00
Żagań, Pałac Książęcy

Projekcja 2

GODZ. 18:15
Przytoczna, Gminny Ośrodek Kultury

Projekcja 2

GODZ. 19:00
Szprotawa, Szprotawski Dom Kultury

Projekcja 2

GODZ. 19:00
Szprotawa, Szprotawski Dom Kultury

Projekcja 2

GODZ. 18:00
Gorzów Wielkopolski, Filharmonia

Projekcja 2

GODZ. 19:00
Szprotawa, Szprotawski Dom Kultury

Projekcja 2

GODZ. 19:00
Stary Kisielin, ZOK

Projekcja 2

GODZ. 19:00
Żary, Sala Widowiskowa LUNA

Projekcja 2

GODZ. 16:00
Międzyrzecz, MOK

Projekcja 2

GODZ. 18:00
Grodzisk Wielkopolski, CK„Rondo”

Projekcja 2

GODZ. 20:00
Małomice, Scena plenerowa przy Zalewie

Projekcja 2

GODZ. 18:00
Zbąszyń, Zbąszyńskie Centrum Kultury

Projekcja 2

GODZ. 18:00
Gubin, GDK

Projekcja 3

GODZ. 19:00
Dzierżoniów, DOK

Projekcja 3

GODZ. 18:00
Iłowa, Biblioteka Kultury

Projekcja 3

GODZ. 19:30
Żagań, Pałac Książęcy

Projekcja 3

GODZ. 18:15
Przytoczna, Gminny Ośrodek Kultury

Projekcja 3

GODZ. 19:00
Słubice, Słubicki Miejski Ośrodek Kultury

Projekcja 3

GODZ. 19:00
Zielona Góra, Piekarnia Cichej Kobiety

Projekcja 3

GODZ. 19:00
Zielona Góra, Piekarnia Cichej Kobiety

Projekcja 3

GODZ. 19:00
Zielona Góra, Galeria BWA

Projekcja 3

GODZ. 21:00
Oborniki, OOK

Projekcja 3

GODZ. 19:00
Zielona Góra, Piekarnia Cichej Kobiety

Projekcja 3

GODZ. 18:00
Gorzów Wielkopolski, Filharmonia

Projekcja 3

GODZ. 19:00
Szprotawa, Szprotawski Dom Kultury

Projekcja 3

GODZ. 20:30
Żagań, Kościół pw. Nawiedzenia NMP

Projekcja 3

GODZ. 18:00
Zbąszyń, Zbąszyńskie Centrum Kultury

Projekcja 3

GODZ. 18:00
Gorzów Wielkopolski, Filharmonia

Projekcja 4

GODZ. 21:00
Świebodzin, Fosa Miejska

Projekcja 4

GODZ. 19:00
Międzyrzecz, MOK

Projekcja 4

GODZ. 19.00*
Zabór, Lubuskie Centrum Winiarstwa

Projekcja 4

GODZ. 19:00*
Zabór, Lubuskie Centrum Winiarstwa

Projekcja 4

GODZ. 19:30
Letnica, Zbór w Letnicy

Projekcja 4

GODZ. 18:00
Jasień, Sala MGOK

Projekcja 4

GODZ. 19:00
Żary, Sala Widowiskowa LUNA

Projekcja 4

GODZ. 19:00
Żary, Sala Widowiskowa LUNA

Projekcja 4

GODZ. 19:00
Zielona Góra, Piekarnia Cichej Kobiety

Projekcja 4

GODZ. 18:00
Grodzisk Wielkopolski, CK „Rondo”

Projekcja 4

GODZ. 19:00
Głogów, Muzeum

Projekcja 4

GODZ. 21:00
Oborniki, OOK

Projekcja 4

GODZ. 19:00
Szprotawa, Szprotawski Dom Kultury

Projekcja 5

GODZ. 19:00
Głogów, Muzeum

Projekcja 5

GODZ. 21:00
Oborniki, OOK

Projekcja 5

GODZ. 20:30
Żagań, Kościół pw. Nawiedzenia NMP

Projekcja 5

GODZ. 19:30
Letnica, Zbór w Letnicy

Projekcja 5

GODZ. 19:00
Dzierżoniów, DOK

Projekcja 5

GODZ. 19:00
Dzierżoniów, DOK

Projekcja 5

GODZ. 19:00
Krosno Odrzańskie, CAK Zamek

Projekcja 5

GODZ. 19:00
Sulechów, SDK

Projekcja 5

GODZ. 20:00
Brzeźnica, Kościół pw. św. Marii Magdaleny

Projekcja 5

GODZ. 18:00
Świdnica, Muzeum Archeologiczne

Projekcja 6

GODZ. 19:00
Krosno Odrzańskie, CAK Zamek

Projekcja 6

GODZ. 19:00
Zielona Góra, Galeria BWA

Projekcja 6

GODZ. 20:00
Gorzów Wielkopolski, Filharmonia

Projekcja 6

GODZ. 19:00
Dzierżoniów, DOK

Projekcja 6

GODZ. 20:30
Głogów, Muzeum

Projekcja 6

GODZ. 20:00
Poznań, Brama Poznania

Projekcja 6

GODZ. 19:00
Dzierżoniów, DOK

Projekcja 7

GODZ. 19:00
Słubice, SMOK

Projekcja 7

GODZ. 20:00
Gorzów Wielkopolski, Filharmonia

Projekcja 7

GODZ. 18:00
Szamotuły, Kino Halszka

Projekcja 7

GODZ. 18:00
Szamotuły, Kino Halszka

Projekcja 7

GODZ. 19:30
Świdnica, Muzeum Archeologiczne

Projekcja 8

GODZ. 19:30
Żagań, Pałac Książęcy

Projekcja 8

GODZ. 20:00
Gorzów Wielkopolski, Filharmonia

Projekcja 8

GODZ. 20:00
Gorzów Wielkopolski, Filharmonia

Projekcja 9

GODZ. 19.00*
Zabór, Lubuskie Centrum Winiarstwa

Zamyślenia w Raju #2

GODZ. 20:00

Zamyślenia w Raju #1

GODZ. 20:00

Brzmienia Raju #4

GODZ. 20:00
Premiera

Brzmienia Raju #3

GODZ. 20:00
Premiera

Zamyślenia w Raju #3

GODZ. 15:00

© 2020 Fundacja Muzyki Dawnej CANOR
Kalendarium Calendar
zwiń

Koncert online

GODZ. 20:00

Koncert online

GODZ. 20:00

Koncert online

GODZ. 20:00

Koncert online

GODZ. 20:00

Koncert online

GODZ. 20:00

Koncert online

GODZ. 20:00

Koncert online

GODZ. 20:00

Koncert online

GODZ. 20:00

Koncert online

GODZ. 20:00

Koncert online

GODZ. 20:00

Koncert online

GODZ. 20:00

Koncert online

GODZ. 20:00

Koncert online

GODZ. 20:00

Koncert online

GODZ. 20.00

Koncert online 1

GODZ. 20:00

Koncert online 1

GODZ. 20:00

Koncert online 1

GODZ. 20:00

Koncert online 2

GODZ. 21:45

Koncert online 2

GODZ. 21:15

Koncert online 2

GODZ. 21:30

Koncert online 3

GODZ. 23:00

Koncert online 3

GODZ. 23:00

Koncert online 3

GODZ. 22:45

Projekcja 1

GODZ. 12:00
Ochla, Muzeum Etnograficzne

Projekcja 1

GODZ. 20:00
Gaiki/Jerzmanowa, Sala wiejska w Gaikach

Projekcja 1

GODZ. 18:00
Letnica, Zbór

Projekcja 1

GODZ. 18:00
Letnica, Zbór w Letnicy

Projekcja 1

GODZ. 18:00
Zbąszyń, Zbąszyńskie Centrum Kultury

Projekcja 1

GODZ. 18:00
Żagań, Pałac Książęcy

Projekcja 1

GODZ. 16:00
Międzyrzecz, MOK

Projekcja 1

GODZ. 18:00
Jasień, Sala MGOK

Projekcja 1

GODZ. 18:00
Gubin, Sala Gubińskiego Domu Kultury

Projekcja 1

GODZ. 18:00
Zbąszyń, Zbąszyńskie Centrum Kultury

Projekcja 1

GODZ. 19:00
Szprotawa, Szprotawski Dom Kultury

Projekcja 1

GODZ. 18:00
Jasień, Sala MGOK

Projekcja 1

GODZ. 18:00
Zbąszyń, Zbąszyńskie Centrum Kultury

Projekcja 1

GODZ. 18:00
Gubin, Sala Gubińskiego Domu Kultury

Projekcja 1

GODZ. 18:00
Iłowa, Biblioteka Kultury

Projekcja 1

GODZ. 12:30
Ochla, Muzeum Etnograficzne

Projekcja 1

GODZ. 18:00
Szprotawa, Szprotawski Dom Kultury

Projekcja 10

GODZ. 20:30
Głogów, Muzeum

Projekcja 11

GODZ. 21:00
Kościan, Kościański Ośrodek Kultury

Projekcja 2

GODZ. 19:00
Stary Kisielin, ZOK

Projekcja 2

GODZ. 19:00
Stary Kisielin, ZOK

Projekcja 2

GODZ. 18:00
Gorzów Wielkopolski, Filharmonia

Projekcja 2

GODZ. 20:00
Poznań, Brama Poznania

Projekcja 2

GODZ. 18:00
Żagań, Pałac Książęcy

Projekcja 2

GODZ. 18:15
Przytoczna, Gminny Ośrodek Kultury

Projekcja 2

GODZ. 19:00
Szprotawa, Szprotawski Dom Kultury

Projekcja 2

GODZ. 19:00
Szprotawa, Szprotawski Dom Kultury

Projekcja 2

GODZ. 18:00
Gorzów Wielkopolski, Filharmonia

Projekcja 2

GODZ. 19:00
Szprotawa, Szprotawski Dom Kultury

Projekcja 2

GODZ. 19:00
Stary Kisielin, ZOK

Projekcja 2

GODZ. 19:00
Żary, Sala Widowiskowa LUNA

Projekcja 2

GODZ. 16:00
Międzyrzecz, MOK

Projekcja 2

GODZ. 18:00
Grodzisk Wielkopolski, CK„Rondo”

Projekcja 2

GODZ. 20:00
Małomice, Scena plenerowa przy Zalewie

Projekcja 2

GODZ. 18:00
Zbąszyń, Zbąszyńskie Centrum Kultury

Projekcja 2

GODZ. 18:00
Gubin, GDK

Projekcja 3

GODZ. 19:00
Dzierżoniów, DOK

Projekcja 3

GODZ. 18:00
Iłowa, Biblioteka Kultury

Projekcja 3

GODZ. 19:30
Żagań, Pałac Książęcy

Projekcja 3

GODZ. 18:15
Przytoczna, Gminny Ośrodek Kultury

Projekcja 3

GODZ. 19:00
Słubice, Słubicki Miejski Ośrodek Kultury

Projekcja 3

GODZ. 19:00
Zielona Góra, Piekarnia Cichej Kobiety

Projekcja 3

GODZ. 19:00
Zielona Góra, Piekarnia Cichej Kobiety

Projekcja 3

GODZ. 19:00
Zielona Góra, Galeria BWA

Projekcja 3

GODZ. 21:00
Oborniki, OOK

Projekcja 3

GODZ. 19:00
Zielona Góra, Piekarnia Cichej Kobiety

Projekcja 3

GODZ. 18:00
Gorzów Wielkopolski, Filharmonia

Projekcja 3

GODZ. 19:00
Szprotawa, Szprotawski Dom Kultury

Projekcja 3

GODZ. 20:30
Żagań, Kościół pw. Nawiedzenia NMP

Projekcja 3

GODZ. 18:00
Zbąszyń, Zbąszyńskie Centrum Kultury

Projekcja 3

GODZ. 18:00
Gorzów Wielkopolski, Filharmonia

Projekcja 4

GODZ. 21:00
Świebodzin, Fosa Miejska

Projekcja 4

GODZ. 19:00
Międzyrzecz, MOK

Projekcja 4

GODZ. 19.00*
Zabór, Lubuskie Centrum Winiarstwa

Projekcja 4

GODZ. 19:00*
Zabór, Lubuskie Centrum Winiarstwa

Projekcja 4

GODZ. 19:30
Letnica, Zbór w Letnicy

Projekcja 4

GODZ. 18:00
Jasień, Sala MGOK

Projekcja 4

GODZ. 19:00
Żary, Sala Widowiskowa LUNA

Projekcja 4

GODZ. 19:00
Żary, Sala Widowiskowa LUNA

Projekcja 4

GODZ. 19:00
Zielona Góra, Piekarnia Cichej Kobiety

Projekcja 4

GODZ. 18:00
Grodzisk Wielkopolski, CK „Rondo”

Projekcja 4

GODZ. 19:00
Głogów, Muzeum

Projekcja 4

GODZ. 21:00
Oborniki, OOK

Projekcja 4

GODZ. 19:00
Szprotawa, Szprotawski Dom Kultury

Projekcja 5

GODZ. 19:00
Głogów, Muzeum

Projekcja 5

GODZ. 21:00
Oborniki, OOK

Projekcja 5

GODZ. 20:30
Żagań, Kościół pw. Nawiedzenia NMP

Projekcja 5

GODZ. 19:30
Letnica, Zbór w Letnicy

Projekcja 5

GODZ. 19:00
Dzierżoniów, DOK

Projekcja 5

GODZ. 19:00
Dzierżoniów, DOK

Projekcja 5

GODZ. 19:00
Krosno Odrzańskie, CAK Zamek

Projekcja 5

GODZ. 19:00
Sulechów, SDK

Projekcja 5

GODZ. 20:00
Brzeźnica, Kościół pw. św. Marii Magdaleny

Projekcja 5

GODZ. 18:00
Świdnica, Muzeum Archeologiczne

Projekcja 6

GODZ. 19:00
Krosno Odrzańskie, CAK Zamek

Projekcja 6

GODZ. 19:00
Zielona Góra, Galeria BWA

Projekcja 6

GODZ. 20:00
Gorzów Wielkopolski, Filharmonia

Projekcja 6

GODZ. 19:00
Dzierżoniów, DOK

Projekcja 6

GODZ. 20:30
Głogów, Muzeum

Projekcja 6

GODZ. 20:00
Poznań, Brama Poznania

Projekcja 6

GODZ. 19:00
Dzierżoniów, DOK

Projekcja 7

GODZ. 19:00
Słubice, SMOK

Projekcja 7

GODZ. 20:00
Gorzów Wielkopolski, Filharmonia

Projekcja 7

GODZ. 18:00
Szamotuły, Kino Halszka

Projekcja 7

GODZ. 18:00
Szamotuły, Kino Halszka

Projekcja 7

GODZ. 19:30
Świdnica, Muzeum Archeologiczne

Projekcja 8

GODZ. 19:30
Żagań, Pałac Książęcy

Projekcja 8

GODZ. 20:00
Gorzów Wielkopolski, Filharmonia

Projekcja 8

GODZ. 20:00
Gorzów Wielkopolski, Filharmonia

Projekcja 9

GODZ. 19.00*
Zabór, Lubuskie Centrum Winiarstwa

Zamyślenia w Raju #2

GODZ. 20:00

Zamyślenia w Raju #1

GODZ. 20:00

Brzmienia Raju #4

GODZ. 20:00
Premiera

Brzmienia Raju #3

GODZ. 20:00
Premiera