Sprzedaż biletów i karnetów
Bilety na Festiwal można zakupić na stronie https://muzykawraju.abilet.pl oraz w sieci sprzedaży ABILET.PL https://abilet.pl/punkty-sprzedazy
Bilety na koncerty w Żaganiu można nabywać także w punkcie Usługi Turystyczne, ul. Szprotawska 4. Bilety na koncerty w Gorzowie Wlkp. dostępne są również w kasach Filharmonii Gorzowskiej.  W czasie trwania Festiwalu bilety dostępne będą w miejscach koncertów na godzinę przed ich rozpoczęciem. Bilety ulgowe przysługują za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki uczniom, studentom do 26 roku życia oraz emerytom. Dzieci do 10 roku życia mogą uczestniczyć w koncertach w Żaganiu, Świdnicy oraz Paradyżu na podstawie biletów swoich opiekunów. Zasada ta nie obowiązuje w Gorzowie Wlkp. Słuchaczom kupującym bilety i karnety w okresie do 31 lipca przysługiwać będzie rabat w wysokości 10%.


Rezerwacje biletów i karnetów
Bilety rezerwować można również pisząc na adres mailowy pomoc@abilet.pl. Bilety będzie można odebrać w dniu koncertu, na godzinę przed jego rozpoczęciem.W przypadku biletów rezerwowanych, odbieranych w miejscu koncertu, obowiązywać będzie cena bez rabatu niezależnie od momentu złożenia rezerwacji.W czasie trwania festiwalu rezerwacje na dany dzień koncertowy przyjmujemy do godziny 13:00.


Ceny biletów i karnetów
Żagań
Bilety normalne – 20 zł i 15 zł (koncert 2 w dniu 09.06)
Bilety ulgowe – 15 zł i 10 zł (koncert 2 w dniu 09.06)
Karnet normalny – 90 zł
Karnet ulgowy – 70 zł

Świdnica
Bilety normalne – 20 zł
Bilety ulgowe – 15 zł
Karnet normalny – 60 zł
Karnet ulgowy – 45 zł

Gorzów Wielkopolski
Bilety normalne (sala koncertowa) – 25 zł
Bilety normalne (sala kameralna) – 20 zł
Bilety ulgowe (sala koncertowa) – 20 zł
Bilety ulgowe (sala kameralna) – 15 zł
Karnet normalny – 70 zł
Karnet ulgowy – 50 zł

Paradyż
(bilety obejmują wszystkie koncerty w danym dniu)
Bilety normalne – 40 zł
Bilety ulgowe – 30 zł
Karnet normalny – 300 zł
Karnet ulgowy – 220 zł