Na tej stronie podawać będziemy informacje, które mogą być przydatne dla osób wybierających się na koncerty, np. dotyczące najlepszych sposobów dojazdu do miejsc koncertów, parkingów etc. Prosimy zaglądać tutaj zanim wyruszycie Państwo w drogę.

 

Żagań 09.08.2019

Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na sprawę parkowania samochodów. Bezpośrednio przy poszczególnych miejscach koncertowych nie ma większych parkingów, ale już w odległości ok 200 – 300 metrów można bez trudu znaleźć miejsca do zaparkowania pojazdów. Wymaga to jednak chwili czasu, sugerujemy więc uwzględnienie tej okoliczności przy planowaniu wyjazdu i wyruszenie do Żagania z pewnym marginesem czasu.

 

Żagań

W dniach 10 i 11 sierpnia, gospodarz zespołu poaugustiańskiego w Żaganiu, parafia pw. Wniebowzięcia NMP, zaprasza uczestników festiwalu do zwiedzania zabytkowej i niedawno odrestaurowanej biblioteki. Spotkanie chętnych do obejrzenia tego niezwykłego wnętrza o godz. 16 na dziedzińcu klasztornym. Na terenie klasztoru, na małym wirydarzu, działa też kawiarenka, do której zapraszamy w czasie całego festiwalu.